המלצות ההורים

משפחתון גוזלים בצהלה

מאי 28, 2018 | מאת TALF

משפחתון שהוא משפחה. אסנת, עדי והבנות מגדלים את נטע שלנו באהבה וברגישות. הילדים ממש חלק מהמשפחה. מבחינתם כל ילד זה עולם ומלואו. אסנת לומדת כל ילד וילד כדי לדעת איך לענות על הצרכים שלו הכי טוב. הילדים הם ממש אנשים קטנים מבחינתה והיא ושאר בני המשפחה אוהבים ומכבדים אותם. אסנת גם לא נבהלת מזה שהם מתלכלכים כשהם משחקים, ולא עושה הצגות להורים. כשאת מתקשרת לברר על הגן היא בפירוש מציעה לך פשוט להפתיע אותה ולא לקבוע מראש. היא שולחת תמונות ועדכונים במהלך היום בוואטסאפ. אנחנו סופר מרוצים ונטע ממשיכה שם שנה הבאה.

נוב 06, 2017 | מאת Keren Levin Bloch

הבן שלי ממש עבר טראומה בגן בראשון לספטמבר. הגענו לגוזלים חסרי אמונה וזכינו לתיקון. עידו נקלט בצורה נהדרת. מחייך מאוד כשמדברים על הגן ועל אסנת. שמח ללכת לגן. פשוט שמח. היום גם היתה לנו הפתעה, והסכים לגזוז ציפורניים כי אסנת לימדה אותם !!!
אני מרגישה שזכינו.

מאי 14, 2017 | מאת רונה רכס

משפחתון גוזלים - כשמו כן הוא !מקום משפחתי וכל כולו מכוון לגוזלים ומעודד אותם לגדול ולהתפתח בסביבה אוהבת ותומכת. וכל יום
לומדים משהו חדש. ממליצה בהחלט!

מאי 10, 2017 | מאת saharrotem

אלון נכנס לגן בגיל שנה, מהיום הראשון שמח להגיע לגן ולהשאר בו כל היום. אני חושבת שהקליטה הקלה שלו וחוסר ההתנגדות מראים עד כמה גן גוזלים כייפי לילדים. הם מרגישים בו בבית ואפילו יותר כיף עם כל הפעילויות המדליקות שעושים בגן. ממליצה בחום על גן גוזלים

מאי 10, 2017 | מאת Pnina Pais

משפחתון שהוא משפחה. מלא בחום ואהבה. כאמא טרייה הכנסתי את הבת שלי לשם בגיל חצי שנה כשנאלצתי לחזור לעבודה, היו לי המון פחדים וחששות למצוא מקום טוב עבור ביתי, לאחר שראינו מספר לא מבוטל של מקומות כבר כשנכנסנו הבנו שהגענו למקום שהוא כמו בבית, הקליק שכה חיפשתי היה מיידי. ראינו את אסנת שהיא פשוט אישה מקסימה, חמה, אנרגטית ומלאת אהבה,נותנת המון ביטחון להורים ולילדים, תמיד שם עם אוזן קשבת לכל דאגה וחשש והמון טיפים ועצות חכמות. מהר מאוד ראיתי את השינויים שחלים בביתי איך היא גדלה ומתפתחת יפה מכל הבחינות. במשפחתון אוכל איכותי וטרי כל יום , מועברים בו תכנים וערכים והרבה הרבה חום ואהבה וכמובן ילדים שמחים ומאושרים שבאים עם חיוך!.
אני ממליצה לכל ההורים שרוצים להכניס את הילד שלהם ולדעת שהוא בידיים טובות.

מאי 10, 2017 | מאת ליהי מנשקו

אני רוצה להמליץ בחום ועם המון המון אהבה על משפחתון גוזלים. אלה הצטרפה בגיל שנה לראשונה למשפחתון והתקבלה בהמון תמיכה וסיוע בכל התהליך של הסתגלות לגן. התכנים והפעילות בגן מאוד מגוונות ומעשירות ותורמות המון להתפתחות השכלית והמוטורית לילד. בקיצור - מומלץ מאוד כגן , מלא בחום ואהבה ומעשיר ומפתח את הילד !

אפר 23, 2017 | מאת קארין

משפחתון מושלם ומומלץ מאוד. הכנסתי את הבת שלי לשם בגיל חצי שנה והיתה קליטה מעולה בעזרתה של אסנת שנותנת המון ביטחון להורים ולילדים. המשפחתון מושקע עם המון חום ואהבה, תכנים מדהימים, אוכל איכותי ובעיקר ילדים שמחים. אני ממליצה לכל אמא שרוצה להכניס את הילד שלה לחממה כיפית ולדעת שהילד בידיים טובות.

דצמ 27, 2015 | מאת אסנת

אמא של קיץ (2/9/2011) שם ההורה: הילה בננו בן שנה ושמונה חודשים ומתחיל עכשיו את שנתו השניה במשפחתון. אין ספק שזהו משפחתון במלוא מובן המילה, בו כל המשפחה מעורבת בטיפול ונותנת אהבה רבה לילדים. קיץ מאושר להגיע בבוקר בו תמיד אסנת מקבלת את פניו בחיוך וחיבוק, הוא למד והתפתח הרבה בשנה האחרונה והרבה מזה הוא בזכות תשומת הלב האישית שאסנת נותנת לכל ילד וילד, עם דגש לדברים שהוא אוהב לעשות. למרות שקיץ יחסית גדול וכרגע הוא הגדול מכולם, החלטנו להשאירו שנה נוספת כי קשה להתחרות ביחס האישי והאוהב שהוא מקבל

דצמ 27, 2015 | מאת אסנת

אמא של עידן (8/23/2012) שם ההורה: בטי כשעידן היה בן חמישה חודשים נאלצתי לחזור לעבודה, היו לי המון פחדים וחששות שליוו אותי בחיפוש בית הולם שימשיך לתת לילדי את החום והאהבה שהוא קיבל בבית, כשהגעתי לאוסנת הרגשתי את הקליק הזה שחיפשתי, מצאתי אישה חמה, מסורה ומלאת מרץ וידעתי מבפנים שאיתה אנחנו יכולים להיות רגועים ושעידן יהיה בידיים טובות. כאמא טרייה לילד ראשון נתקלתי בהרבה חששות ולחצים שמאד מהר ניפתרו במסגרת של גוזלים, עידן נחשף לאוכל מגוון ובריא, לשינה טובה ולידיים אהובות מכל המשפחה. אוסנת ניהלה מחברת שבה נכתב דיווח יומי כיצד התנהל היום של עידן וזה בהחלט שמר אותנו בתמונה ונתן שקט. התינוק הקטן שמסרתי לידייה של אוסנת גדל לפעוט בן שנה ועשרה חודשים ובמשך כל התקופה הזו ראיתי איך הוא מתפתח כל כך יפה מכל הבחינות ואיך הוא ממשיך להיות שמח כל יום מחדש להגיע לגן ולרוץ לזרעותיה של אוסנת ולהיות מחובק בכל כך הרבה אהבה, מאוסנת קיבלתי המון עצות חכמות וטיפים בכל פעם שדאגה חדשה צצה לה. אין לי ספק שבחרנו נכון ובעזרת גוזלים עידן התחיל את חייו במסגרת שנתנה לו בסיס איתן מלא בחום ואהבה.

דצמ 27, 2015 | מאת אסנת

אמא של רונן (8/20/2013) שם ההורה: שיר רונן הגיע לגן לפני 5 חודשים, ילד כמעט בן שנה שסבל מבעיות שרירים עקב לידה מוקדמת. כבר כשבאתי בפעם הראשונה, אסנת אמרה לי שאין מקום בגן, אבל אחרי שיחה קצרה בנינו, החליטה שהיא ובני ביתה לוקחים את רונן כפרוייקט. תוך זמן קצר, המהמם שלי יושב, אוכל לבד, עומד, יישן טוב ,משמין, דברים שנראו לי כמעט בלתי אפשריים. אסנת מעורבת בחייו גם מחוץ לשעות הגן, ותמיד נותנת טיפים מנסיונה ועוזרת לנו (הורים טריים) להתגבר על הקשיים. אסנת דורשת מרונן להתקדם ולהתאמן אך גם יודעת לחבק לפנק ולנשק. אני חייבת לציין גם את הבנות המהממות שלה שתמיד מחבקות בחום את הקטנטנים.אני בקיצור- מאוהבת!

דצמ 27, 2015 | מאת אסנת

אמא של אופיר (10/23/2013) שם ההורה: עדי הגענו למשפחתון גוזלים לביקור ראשון של הכרות כשאופיר הייתה בת כמעט 7 חודשים. כבר בפגישה הראשונה עם אסנת הייתה כימיה גדולה וידענו שאין טעם לבדוק מקומות נוספים כי זה המקום הנכון בשביל אופיר. כבר בפגישה הראשונה הבנו שמדובר במישהי מנוסה מאוד, עם המון אהבה ומסירות לילדים ולמקצוע, סבלנות ודאגה אמיתית לילדים ומתנהלת ממש כמו ה"אמא" של כולם. מדובר במשפתון משפחתי במיוחד ובו כל בני המשפחה פעילים בטיפול בילדים במסירות, בסבלנות ובאהבה רבה כמשפחה אחת גדולה. אופיר הגיעה למשפחתון עם כמה וכמה הרגלים "בעייתיים" כשהיא לא יודעת להירדם לבד (רק על הידיים), אוכלת רק בקבוק ובקושי מסכימה להכניס לפה מוצקים וממש תוך ימים בודדים ראינו בשינוי גדול – אופיר נרדמת לבד ולא על הידיים, בגן אוכלת מאוד יפה את האוכל הנפלא שאסנת מכינה לילדים כשהדגש הוא על אוכל בריא, מלא, שמבושל לילדים מדי יום ולי זה מאוד חשוב כשאני יודעת שהילדה אוכלת אוכל בריא ומזין בגן (אפילו מקבלים טעימות הביתה והאוכל באמת טעים!... לא פלא שהילדה טורפת בגן). המעורבות של ההורים עם המתרחש בגן מאוד רבה – אסנת שולחת לנו תמונות של הילדים, מרגיעה כשצריך ואנחנו באמת מרגישים שהילדה בידיים הכי טובות שיש. ממליצה על המשפחתון בחום רב!

דצמ 27, 2015 | מאת אסנת

אמא של אריאל (8/18/2014) שם ההורה: מורן אריאל שהיום בת שנה ו11 חודש, נכנסה למשפחתון בגיל 3 חודשים. היו לי חששות בשל גילה הצעיר. עם כניסתה למשפחתון כל החששות נעלמו ביום. האהבה שהיא קבלה מאוסנת וממשפחתה חימם לי את הלב. תשומת הלב לדברים הקטנים ולכל שלבי ההתפתחות שלה, עם זה מבחינת מוטוריקה עדינה וגסה, להתהפך, לזחול, אכילה והליכה קדמו את אריאל מהר מאוד. כמו כן, האוכל הביתי, מס. הילדים המוגבל, והיעוץ לשאלות ולאתגרים לאמא ראשונה הוסיפו לשקט שלי. בשל כל דברים אלו ועוד... אריאל תמשיך לקבל עוד שנה חיבוק ואהבה גדולה. ממליצה בחום ובלב שלם על משפחתון גוזלים, אוסנת והמשפחה שמלווה גם את הילדים. למי שמעוניין לשמוע עוד אפשר לקבל טלפון.

דצמ 27, 2015 | מאת אסנת

אמא של מיכלי (8/29/2014) שם ההורה: סיגל מדובר במשפחתון במלוא מובן המילה. ביתי, משפחתי עם המון חום ואהבה. אסנת תמיד יודעת ומיומנת לקבל את בתי בכל בוקר בדרך הנכונה, כך שבכל מצב רוח שמיכלי מגיעה, היא מתקבלת באהבה וברגע היא מרגישה רגועה ובבית. אסנת משרה תחושת אמון גדולה, יחד עם אוכל בריא שמכינה כל יום, שירים ומשחקים לרוב, והתפתחות מקסימה של בתי. ממליצה בחום!